سوله های صنعتی را می توان برای اهداف و مقاصد مختلف مورد استفاده قرار داد.

امروزه سوله‌ها از فولاد انعطاف پذیر و بادوام ساخته می‌شوند و می توان در ساخت آن‌ها از گزینه‌های متفاوتی مانند پنجره ها، درهای کشویی یا غلتکی، نورگیرها و … استفاده کرد.

مصالح ساختمانی با کیفیت بالا، عمر به سوله صنعتی شما می بخشند. سوله های صنعتی در مقایسه با سایر متریال ها مقرون به صرفه بوده و با توجه به نیازهای تجاری شما، به راحتی قابل سفارش و ساخت هستند.

سوله های صنعتی انواع مختلفی دارند و بسته به این موضوع که در چه مواردی مورد استفاده قرار می‌گیرند طراحی و ساخته می‌شوند.

سوله کارگاهی

در یک منطقه مسکونی یا صنعتی می توان از سوله های کارگاهی استفاده کرد. به طور کلی، سوله‌های کارگاهی فضای بسته‌ و بزرگی هستند که به شما این امکان را می‌دهند که علاوه بر انجام کار، وسایل نقلیه خود را در آن پارک کنید.

برای انتقال تجهیزات به داخل و خارج از محیط سوله، می توان سوله های کارگاهی را با فضای وسیع ساخت.

سوله آشیانه هواپیما

سوله های ویژه هوانوردی می توانند هواپیماهای سبک، نظامی یا تجاری را در خود جای دهند.
این نوع سوله معمولاً با دیوارهای عریض اضافه، دهانه هاب بزرگ و درهای کشویی طراحی می‌شوند. تا اطمینان حاصل شود که هواپیما به راحتی به داخل و خارج سوله کشیده می شود. همچنین برای جابه جایی کامیون‌ها و قایق‌ها باید داخل سوله به اندازه کافی جادار باشد.

انبار/کارخانه

سوله‌های کارخانه ای از کارآمدترین سازه‌ها هستند. همچنین ساختارهای کاملی هستند که می توانند در اشکال و اندازه‌های مختلف ساخته شوند. مونتاژ و جداسازی آنها به راحتی انجام می شود. سوله‌های کارخانه ای با ساختار قوی، کیفیت بالا و ویژگی‌های منحصر به فردشان ارائه می‌شوند.
امکانات انبارها و کارخانه های تجاری بسیار زیاد است و می توانند برای بسیاری از مشاغل مفید باشد.
این نوع سوله های صنعتی می‌توانند یک راه حل عالی برای راه اندازی یک سالن ورزشی در مقیاس بزرگ، انبار یا تولید کالاهای صنعتی باشند.

سوله های سفارشی

آیا شما با محصولات منحصر به فرد که نیاز به مراقبتهای ویژه ای دارند، کار می کنید؟ سوله های سفارشی را می توان متناسب با شرایط مورد نیاز طراحی کرد. به عنوان مثال، ممکن است با محصولی کار کنید که به شرایط خاص دما و فشار نیاز دارد.
سوله های سفارشی صنعتی را می توان با ویژگی های تبرید، خزانه های تحت فشار و تجهیزات دیگری تهیه کرد تا نیازهای شما را برآورده سازد و عملیات خود را طبق برنامه انجام دهید.

سوله های زراعی / مزرعه ای

این سوله ها برای ایمن سازی تجهیزات و ماشین آلات سنگین کشاورزی ایده آل هستند. بسته به نیاز شما، درب سوله های مزرعه ای می توانند کاملاً بسته و یا باز شوند و برای مصارف روستایی از جمله ذخیره سازی وسایل و تجهیزات مناسب هستند. حتی این سوله ها برای ذخیره مواد دامی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
کشاورزان می دانند که سوله صنعتی با کیفیت ساخته شده چقدر ارزشمند است. این یک راه حل عالی برای برداشت، ذخیره سازی، مرتب سازی و پردازش محصول فاسد شدنی است.

سوله دامداری

آیا به دنبال راه حلی برای دور نگه داشتن گرگ ها از دام هایتان هستید؟ شاید گرگ حمله نکند، اما هوا هم می تواند به همان اندازه درنده باشد. با سوله دامداری آرامش خاطر کسب می‌کنید که سرمایه های شما (چه دام و چه خوراک دام) با خیال راحت در شب و طوفان در امنیت هستند.
اسب ها و گاوها نه تنها برای پرورش بلکه یک دارایی ارزشمند هستند. هنگام پرورش اسب و گاو، محافظت برای سالم نگه داشتن و تولید مثل حیوانات ضروری است. اگر حیوانات بزرگ دامی را پرورش می دهید که به باران، باد و آفتاب گرم حساس هستند. راه اندازی یک انبار محکم یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید برای سلامت آن‌ها انجام دهید. بعضی از حیوانات ممکن است در طول روز و شب به پناهگاهی برای استراحت (مانند یک سوله قابل حمل پیش ساخته) نیاز داشته باشند. سوله های دامداری علاوه بر محافظت از حیوانات در برابر باد و باران، امکان حرکت و آزادی را نیز فراهم می کنند.

سوله دامداری در جنگل
سوله دامداری

سوله گلخانه ای

سوله گلخانه‌ای یک طرح ساختمان باغی است که توانایی‌های  یک گلخانه (گیاهان در حداکثر روشنایی و گرما رشد می کنند) و یک سوله (با ظرفیت ذخیره سازی عالی و سازماندهی شده) را ارائه می دهد. آنها غالباً دارای فضای مخصوص با سقفی از پلاستیک پوشیده شده هستند که برای مقاومت در برابر فصل طراحی  می‌شوند.

سفارش انواع سوله

برای سفارش ساخت سوله با بهترین متریال و مناسب ترین قیمت بازار همین حالا تماس بگیرید.