مجله قارتال

برای مجتمع های خدماتی و رفاهی چه تابلوهایی مورد نیاز است؟

تابلو های مجتمع خدماتی رفاهی

تابلوهای زیادی در سر تا سر شهرها و معابر شهری و بین شهری دیده می‌‌شوند. هر کدام از این تابلوها دارای یک سری ویژگی‌های خاص هستند و برای رساندن معانی ویژه تولید شده‌اند. تابلوهای مجتمع خدماتی رفاهی هم همین گونه هستند. این تابلوها در زیر مجموعه تابلو اخطاری قرار می‌گیرند و برای اطلاع دادن از مجتمع‌های خدماتی در جاده به راننده نصب می‌شوند‌. در واقع رانندگان با استفاده از تابلوهای مجتمع خدماتی رفاهی می‌توانند میزان فاصله خود با پمپ بنزین، استراحتگاه و تعمیرگاه را محاسبه کنند. این تابلوها برای نشان دادن مکان‌های تفریحی و مواردی از این قبیل هم کاربرد دارند. در ادامه با تابلوهای مجتمع خدماتی رفاهی آشنا خواهید شد.

سفارش انواع تابلو راهنمای مسیر

برای سفارش تولید تابلو با بهترین متریال و مناسب ترین قیمت بازار همین حالا تماس بگیرید.

ارسال رایگان تابلو

ارسال رایگان به سراسر کشور برای سفارش بالای 50 میلیون تومان

گارانتی محصول

2 سال گارانتی بی قید و شرط کیفیت تابلو های تولیدی شرکت قارتال

تابلوهای مجتمع خدماتی رفاهی

تابلوهای مجتمع خدماتی رفاهی از نوع اخباری معمولا به رنگ قهوه‌ای تولید می‌شوند. این تابلوها وظیفه آگاه کردن رانندگان از وجود مجتمع‌های خدماتی را بر عهده دارند. به کمک تابلوهای مجتمع خدماتی راننده درمی‌یابد که‌ چقدر فاصله با این مجتمع‌ها دارد. در صورت نیاز رانندگان با احتیاط رانندگی می‌کنند و با کاهش سرعت وارد محیط‌های خدماتی می‌شوند.

کاربرد دیگری که از این تابلوها انتظار می‌رود، اعلام خدمات و امکاناتی است که در یک مجتمع رفاهی در اختیار رانندگان قرار می‌گیرند. برای مثال خدماتی مثل سرویس بهداشتی، هتل، فروشگاه، نمازخانه یا استراحتگاه‌های شبانه بر روی تابلوهای جاده‌ای رفاهی قابل نمایش دادن هستند. شکل تابلوهای خدماتی عمدتا مستطیل است‌.

نکته مهمی که باید در مورد تابلوهای مجتمع خدماتی رفاهی جاده‌ای بدانید این است که این نوع از تابلوها فواصل راننده با یک مجتمع خدماتی را نیز نشان می‌دهند. شاید شما هم تا کنون مشاهده کرده باشید که بر روی تابلو اعدادی مثل ۳۰۰ یا ۵۰۰ نوشته شده است. این اعداد فاصله را در واحد متر نشان می‌دهند. علاوه بر این، از این تابلوها برای نشان دادن ورودی‌ها و مواردی از این قبیل هم استفاده می‌شود. پس می‌توانیم بگوییم که تابلو مجتمع خدماتی رفاهی یک تابلوی چند جانبه است. گاهی اوقات ممکن است تابلوهای این‌ چنینی را در رنگ سبز شبرنگی نیز طراحی و تولید کنند.

تابلو خدمات رفاهی بین جاده‌ای

ساختار و تابلوهای خدماتی و رفاهی به گونه‌ای است که می‌توان در شب نیز نسبت به آن‌ها دید داشت. این تابلوها معمولاً در فاصله نزدیک به مجتمع‌های خدماتی و رفاهی نصب می‌شوند و می‌توانند امکانات این مجتمع‌ها را نشان دهند. جهت خرید این تابلوها باید به چند نکته مهم توجه شود. لازم به ذکر است که تابلو های مجتمع خدماتی رفاهی باعث پیدا کردن بهترین مجتمع‌های خدماتی و رفاهی در کوتاه‌ترین زمان می‌شوند.

گاهی اوقات ممکن است رانندگان به دلیل معیوب شدن خودرو نگران ادامه مسیر باشند اما زمانی که این تابلوها را می‌بینند می‌توانند به تعمیرگاه‌ها مراجعه کرده و عیب خودروی خود را از بین ببرند. علاوه بر این می‌توان گرسنگی‌ها و خستگی‌های بین راهی را نیز با استفاده از این تابلوها و اطلاعاتی که در بردارند برطرف کرد. بنابراین وجود تابلو اطلاعاتی و خدماتی از ملزومات راه سازی است. لازم به ذکر است که با استفاده از تابلوهای خدماتی و رفاهی می‌توان محیط‌های گردشگری را نیز به گردشگران معرفی نمود. برای افزایش امنیت جاده‌ها هم این تابلو‌ها استفاده می‌شود.

انواع تابلو راهنمای مسیر

قارتال برترین تولید کننده تابلو های ترافیکی

با کیفیت ترین مصالح

تنوع بالا

مشاوره فنی رایگان

کادر فنی مجرب

محصولات مرتبط

برای اطلاعات بیشتر روی تصاویر کلیک نمایید.

تابلو اطلاعاتی مجتمع‌های خدماتی رفاهی

به هنگام خرید تابلو مجتمع خدماتی رفاهی باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید:

  • اول از همه به میزان کیفیت تابلو توجه کنید. معمولا تابلوهای خدماتی رفاهی را با استفاده از اوراق گالوانیزه پوشش دهی شده تولید می‌کنند. این اوراق می‌توانند در مقابل نور خورشید یا در مقابل رطوبت مقاومت بالایی را از خود نشان دهند.
  • لازم است که قبل از ساخت این تابلو‌ها به امکانات و خدماتی که در یک مجتمع ارائه می‌شوند توجه شود. سپس بر اساس این امکانات و خدمات تصاویری مربوط به همین امکانات و خدمات در تابلو درج بشوند. افزون بر آن باید تصاویر گرافیکی که در این تابلو‌ها درج می‌شوند از کیفیت بالایی برخوردار باشند.
  • به عنوان یک نکته مهم فراموش نکنید که طرح و نوشته‌ای که بر روی تابلو قرار گرفته است باید پیام را سریع به راننده انتقال دهد. در غیر این صورت کارایی چندانی نخواهد داشت.
  • باید به هنگام خرید تابلو های مجتمع خدماتی رفاهی به ابعاد این تابلوها نیز توجه داشته باشید. معمولاً برای نصب تابلو در بزرگراه ابعاد را بزرگ در نظر می‌گیرند. با بزرگ در نظر گرفتن ابعاد خوانندگان دید بهتری نسبت به یک تابلو پیدا خواهند کرد.
  • مراحل ساخت و نصب تابلوهای مجتمع خدماتی رفاهی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. ابتدا باید ورق‌های گالوانیزه برش بخورند، سپس طرح‌های مربوط بر روی تابلو پیاده سازی شوند، در نهایت فوندانسیون لازم اجرا شده و تابلو با استفاده از جرثقیل به محیط منتقل شود. سپس با استفاده از سیمان یا تجهیزات لازم این تابلو نصب شود.
  • لازم به ذکر است که نصب تابلوهای خدماتی رفاهی به مهارت زیادی نیاز دارد. شما می‌توانید این نوع از تابلوها را با کمک شرکت قارتال خریداری کرده و به کمک مشاورین قارتال ابعاد آن را مشخص کنید.

قیمت و خرید اینترنتی تابلو خدماتی و رفاهی از قارتال

شاید شما هم‌ جزو افرادی باشید که خرید اینترنتی تابلوها را به خرید حضوری آن‌ها ترجیح می‌دهید. قبل از خرید باید به قیمت که یک فاکتور بسیار مهم است، توجه شود. با توجه به میزان کیفیتی که یک تابلو دارد، یا توجه به ابعادی که یک تابلو دارد و همچنین با توجه به جنس و متریال به کار رفته در ساختار یک تابلو، قیمت آن متغیر است.

شما باید از شرکت‌های تولیدی مطمئن این تابلوها را خریداری نمایید. شرکت قارتال آذین نقش یکی از پیشگامان در زمینه تولید انواع تابلو ترافیکی از جمله تابلو خدماتی و رفاهی به شمار می‌آید. این شرکت همواره با به کارگیری تکنولوژی‌های نوین در صدد ارتقا این تابلوها است. قارتال تابلوهای کاملا استاندارد را تولید کرده و آن‌ها را با قیمتی مناسب به مشتریان خود می‌فروشد. نکته جالب‌تر این که قارتال امکان خرید حضوری و مجازی را برای شما فراهم کرده است. چه چیزی بهتر از این؟

قیمت و خرید اینترنتی تابلو خدماتی و رفاهی از قارتال کو

سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد تابلوهای خدماتی و رفاهی و ویژگی‌های آن‌ها با شما صحبت کردیم. تابلوهایی که برای مجتمع‌های خدماتی و رفاهی به کار گرفته می‌شوند از نوع اخباری هستند. این تابلوها در ابعاد مختلف و در رنگ‌های سبز و قهوه‌ای تولید می‌شوند. قیمت آن‌ها با توجه به ابعاد، میزان کیفیت، نوع ساختار و مواردی از این قبیل متغیر است. شما می‌توانید تابلوهای خدماتی و رفاهی را از شرکت قارتال آذین نقش خریداری کنید.

سولات متداول

1- رنگ تابلو خدماتی رفاهی چگونه است؟

معمولا این نوع از تابلوها را در رنگ‌های سبز و قهوه‌ای شبرنگی تولید می‌کنند. در این صورت راننده در شب هم نسبت به آن‌ها دید خواهد داشت.

2- آیا ابعاد تابلو خدماتی رفاهی قابل تغییر است؟

بله. تابلوهایی که در بزرگراه‌ها و آزاد راه‌ها نصب می‌شوند، ابعاد بزرگتری نسبت به تابلوهای خدماتی رفاهی درون شهری دارند.

3- قیمت تابلو خدماتی رفاهی چگونه محاسبه می‌شود؟

برای محاسبه قیمت این تابلوها ابعاد، میزان کیفیت و نوع نصب تابلو را در نظر می‌گیرند. سپس متناسب با این موارد یک تابلو را نصب می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *