مقدمه
سوله سازی از سال های گذشته تاکنون در کشور ما رواج داشته است. سوله‌هایی که در حال حاضر احداث می‌شوند، از نظر متراژ با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. از آنجایی که سوله ۱۰۰۰ متری برای هر کاربردی مناسب است، می‌خواهیم در مورد این نوع از سوله‌ها بیشتر بدانیم. جهت خرید و فروش سوله‌ ۱۰۰۰ متری باید ابتدا با نکات مهم در خرید این سوله‌ها آشنا باشید. برای مثال قیمت سوله ۱۰۰۰ متری از فاکتورهای بسیار اساسی در این زمینه است. برای اطلاع از این نکات در ادامه ما را همراهی کنید.

سوله ۱۰۰۰ متری

به طور کلی سوله‌ها را سازه‌ای فلزی با سقفی شیب دار می‌دانند که در انواع مختلف تولید می‌شوند. سوله‌ها بر حسب نوعی که دارند، کاربردهای متفاوتی هم پیدا می‌کنند. بیشتر اوقات برای راه اندازی کارخانه یا کارگاه‌های صنعتی، برای راه اندازی مرغداری و دامداری و همچنین به عنوان یک انبار از چنین سازه‌هایی بهره می‌گیرند.
غالباً در ساخت سوله یک سری فلز خاص کاربرد دارند. برای مثال، پروفیل و فولاد از جمله فلزاتی هستند که در این زمینه به کار گرفته می‌شوند. سوله‌های ۱۰۰۰ متری دارای اجزای مختلفی مثل پرلین، ستون وال پست، سایه بان، سقف شیب دار، سینه بند، باد بند، رفتر، پیچ و مهره و استرات هستند. این سوله‌ها از مقاومت زیادی برخوردارند و در هر محلی هم قابلیت احداث شدن دارند. شما باید برای ساخت این سوله‌ها از سازنده‌هایی که تبحر و تجربه کافی در این زمینه دارند، کمک بگیرید.

سوله ۱۰۰۰ متری

انواع سوله ۱۰۰۰ متری

سوله‌های ۱۰۰۰ متری را با توجه به معیارهای مختلف به انواع گوناگون تقسیم بندی می‌کنند. نوع اول از این سوله‌ها، سوله‌هایی هستند که بر اساس قرار گرفتن دهانه طبقه بندی شده‌اند. سوله تک دانه، سوله دو دهانه یا ستون مشترک، سوله دو دهانه معمولی، سوله قوسی و سوله هندسی در این طبقه بندی وجود دارند. معیار دیگر، جنس و متریال به کار رفته در ساختار سوله است.
بر اساس جنس، سوله‌ها به سه نوع سبک، سنگین و ubm تقسیم می‌شوند. در ساختار سوله‌های یو بی ام و سوله‌های سنگین، فولادی با وزن سنگین استفاده می‌شود. سوله سبک نیز با استفاده از پروفیل روی کار می‌آید. بدیهی است که سوله سبک نسبت به سایر سوله‌ها از قیمت اقتصادی‌تری برخوردار شده است. امروزه خرید و فروش سوله ۱۰۰۰ متری افزایش پیدا کرده و به دنبال آن سوله‌های گوناگونی مثل سوله‌های سبک، جایگزین سازه‌های ثابت و آجری و بتنی شده‌اند.

اجاره سوله ۱۰۰۰ متری

با توجه به این که هزینه خرید متریال‌های لازم برای ساخت سوله زیاد است و تمامی افراد نمی‌توانند از پس آن بر بیایند، اجاره سوله افزایش پیدا کرده است. از سوی دیگر، خیلی از افراد موقتا به سوله نیاز دارند. به همین دلیل سرمایه خود را برای ساخت سوله هدر نمی‌دهند. چنانچه شما هم قصد اجاره سوله ۱۰۰۰ متری را دارید، فراموش نکنید که یک سری نکات مهم در این زمینه وجود دارند:

  • اول از همه این که در اجاره نامه باید مشخصات طرفین ذکر شود و مدت زمان اجاره سوله مشخص گردد. اگر این زمان مشخص نباشد، اجاره نامه باطل است.
  • برای اجاره سوله باید به امکاناتی نظیر برق، تلفن، آب و گاز توجه داشته باشید و تاسیسات آن را چک کنید. دلیل این امر این است که تمامی فعالیت‌های صنعتی که در سوله‌ها انجام می‌شوند، نیازمند تاسیسات این چنینی هستند.
  • نکته مهم دیگر در مورد اجاره نامه سوله‌های ۱۰۰۰ متری، قیمت اجاره است. در ابتدای کار دو طرف باید با هم به توافق برسند و در نهایت یک قیمت مشخص را در اجاره نامه ذکر کنند. از اینجا به بعد، مسئولیت‌های طرفین اجاره نامه آغاز می‌شود.
  • مؤجر نمی‌تواند بدون اجازه، سوله را به شخص دیگری اجاره دهد. مستاجر هم در مقابل نباید بر خلاف قوانین اجاره نامه عمل کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در قارتال در تماس باشید.

سفارش انواع سوله

برای سفارش ساخت سوله با بهترین متریال و مناسب ترین قیمت بازار همین حالا تماس بگیرید.

 

سازنده سوله ۱۰۰۰ متری

همان طور که همه ما می‌دانیم، ساخت هر سازه‌ای نیازمند آشنایی با اصول و روش‌های صحیح است. ساخت سوله نیز همین طور است. اگر تمایل به ساخت سوله دارید، باید سازندگانی را انتخاب کنید که تجربه زیادی در این زمینه دارند. این افراد با چگونگی استاندارد کردن سوله آشنا هستند و از همه مهم‌تر این که هزینه‌های مناسبی را برای شما در نظر می‌گیرند.
کنترل کیفیت سوله به هنگام ساخت، نظارت بر مراحل اجزای سوله، استفاده از متریال‌های مقاوم و بهبود روند احداث سوله از جمله وظایفی است که شرکت سازنده بر عهده دارد. پیمانکاران زبده و ماهر غالباً با روند انجام کار آشنا هستند و تمامی اصول و شیوه نامه‌های استاندارد را رعایت می‌کنند. جهت احداث سوله می‌توانید با پیمانکاران قارتال که تبحر زیادی هم در این زمینه دارند، در تماس باشید.

سازنده سوله ۱۰۰۰ متری

هزینه ساخت سوله ۱۰۰۰ متری

یکی از فاکتورهای مهم در خرید هر چیزی، قیمت است. ساخت سوله نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. قیمت سوله ۱۰۰۰ متری به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع این قیمت با توجه به متریال، سبک سازه و نحوه احداث آن می‌تواند بالا رفته یا کاهش پیدا کند. باید ببینید که در سوله‌های ۱۰۰۰ متری چه متریالی مورد نیاز است و چه پوشش‌هایی در آن مورد استفاده قرار می‌گیرند. چنانچه قصد خرید یا فروش سوله ۱۰۰۰ متری را دارید، بهتر است با نمایندگی قارتال تماس حاصل کنید و نکات کلی در مورد قیمت را از آن‌ها جویا شوید.
امروزه با توجه به متراژ و مساحتی که یک سوله دارد، کاربری سوله، تاسیسات موجود در آن، ارتفاع سوله، قیمت پوشش دهنده‌ها و سازه‌های فلزی موجود در سوله، این که زمین سوله هموار است یا نه و همچنین نوسانات قیمت فلزات مورد نیاز برای ساخت سوله، قیمت نهایی سوله را مشخص می‌کنند. افزون بر این، نصب سوله نیز هزینه‌های اضافی دارد و جدا از روند ساخت سوله است. شما می‌توانید ارزان قیمت‌ترین و باکیفیت‌ترین سوله‌ها را از ما بخواهید‌.

هزینه ساخت سوله ۱۰۰۰ متری

فروش سوله ۱۰۰۰ متری

ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که قصد فروش سوله ۱۰۰۰ متری را دارید. فراموش نکنید که این سوله‌ها به صورت متری به فروش می‌رسند. یعنی قیمت واحد آن‌ها به ازای هر متر مربع مشخص می‌شود. گاهی اوقات افراد می‌توانند سازه‌های فلزی خود را تخریب کرده و اجزای آن را به صورت جداگانه به فروش برسانند‌. در این شرایط سوله به عنوان سوله دست دوم به فروش می‌رسد.

سخن آخر

ما در این مطلب در مور سوله ۱۰۰۰ متری صحبت کردیم. سوله‌ها امروزه جایگزینی مناسب برای سازه‌های بتنی و آجری به شمار می‌آیند و می‌توانند برای هر کاربردی مناسب باشند. سوله‌های مذکور، دارای انواع مختلفی هستند. بدین ترتیب قیمت سوله ۱۰۰۰ متری با توجه به نوعی که دارد، متفاوت می‌شود. شما می‌توانید جهت خرید یا فروش سوله ۱۰۰۰ متری یا نمایندگی‌هایی که به ساخت و احداث سوله مشغول هستند، ارتباط بگیرید و سوله خود را به آن‌ها بفروشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *