مقدمه
سوله سازی از سال های گذشته تاکنون در کشور ما رواج داشته است. سوله‌هایی که در حال حاضر احداث می‌شوند، از نظر متراژ با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. از آنجایی که سوله ۱۰۰۰ متری برای هر کاربردی مناسب است، می‌خواهیم در مورد این نوع از سوله‌ها بیشتر بدانیم. جهت خرید و فروش سوله‌ ۱۰۰۰ متری باید ابتدا با نکات مهم در خرید این سوله‌ها آشنا باشید. برای مثال قیمت سوله ۱۰۰۰ متری از فاکتورهای بسیار اساسی در این زمینه است. برای اطلاع از این نکات در ادامه ما را همراهی کنید.

سوله ۱۰۰۰ متری

به طور کلی سوله‌ها را سازه‌ای فلزی با سقفی شیب دار می‌دانند که در انواع مختلف تولید می‌شوند. سوله‌ها بر حسب نوعی که دارند، کاربردهای متفاوتی هم پیدا می‌کنند. بیشتر اوقات برای راه اندازی کارخانه یا کارگاه‌های صنعتی، برای راه اندازی مرغداری و دامداری و همچنین به عنوان یک انبار از چنین سازه‌هایی بهره می‌گیرند.
غالباً در ساخت سوله یک سری فلز خاص کاربرد دارند. برای مثال، پروفیل و فولاد از جمله فلزاتی هستند که در این زمینه به کار گرفته می‌شوند. سوله‌های ۱۰۰۰ متری دارای اجزای مختلفی مثل پرلین، ستون وال پست، سایه بان، سقف شیب دار، سینه بند، باد بند، رفتر، پیچ و مهره و استرات هستند. این سوله‌ها از مقاومت زیادی برخوردارند و در هر محلی هم قابلیت احداث شدن دارند. شما باید برای ساخت این سوله‌ها از سازنده‌هایی که تبحر و تجربه کافی در این زمینه دارند، کمک بگیرید.

سوله ۱۰۰۰ متری

انواع سوله ۱۰۰۰ متری

سوله‌های ۱۰۰۰ متری را با توجه به معیارهای مختلف به انواع گوناگون تقسیم بندی می‌کنند. نوع اول از این سوله‌ها، سوله‌هایی هستند که بر اساس قرار گرفتن دهانه طبقه بندی شده‌اند. سوله تک دانه، سوله دو دهانه یا ستون مشترک، سوله دو دهانه معمولی، سوله قوسی و سوله هندسی در این طبقه بندی وجود دارند. معیار دیگر، جنس و متریال به کار رفته در ساختار سوله است.
بر اساس جنس، سوله‌ها به سه نوع سبک، سنگین و ubm تقسیم می‌شوند. اگر به دنبال کاهش هزینه های ساخت سوله خود باشید حتما با سوله سبک و یا سوله های خرپایی و قوسی آشنا شده اید. برای ساخت سوله 1000 متری هزینه های ساخت سوله به صورت تیرورقی (سوله سنگین) و سوله سبک (خرپایی) تفاوت چشم گیری با هم نداشته لذا پیشنهاد میگردد برای افزایش استحکام و مقاومت و ارزش سوله خود، ساخت سوله خود را به صورت تیر ورقی انتخاب و ساخت کنید. امروزه خرید و فروش سوله ۱۰۰۰ متری افزایش پیدا کرده و به دنبال آن سوله‌های گوناگونی مثل سوله‌های تیرورقی، جایگزین سازه‌های بتنی شده‌اند.

بهترین ابعاد برای سوله 1000 متری

سوله 1000 متری را می توان با عرض دهانه های مختلفی ساخت ولی اگر در نظر داشته باشیم  که سوله ما کارایی خوب و مناسبی از لحاظ فضای کاری، ورود و خروج تریلی،کامیون و همچنین بهترین گزینه از بابت اقتصادی باشد می توان سوله  به عرض 18.5 متر و طول 54 متر را در نظر داشته باشیم. ارتفاع سوله هم به موارد مختلفی بستگی دارد، از جمله نوع کاربری مدنظر، وجود جرثقیل سقفی، داشتن نیم طبقه اداری و .... که به صورت کلی ارتفاع 6 الی 8 متر ارتفاع قابل قبول و مناسبی خواهد بود.

سفارش انواع سوله

برای سفارش ساخت سوله با بهترین متریال و مناسب ترین قیمت بازار همین حالا تماس بگیرید.

سازنده سوله ۱۰۰۰ متری

همان طور که همه ما می‌دانیم، ساخت هر سازه‌ای نیازمند آشنایی با اصول و روش‌های صحیح است. ساخت سوله نیز همین طور است. اگر تمایل به ساخت سوله دارید، باید سازندگانی را انتخاب کنید که تجربه زیادی در این زمینه دارند. این افراد با چگونگی استاندارد کردن سوله آشنا هستند و از همه مهم‌تر این که هزینه‌های مناسبی را برای شما در نظر می‌گیرند.
کنترل کیفیت سوله به هنگام ساخت، نظارت بر مراحل اجزای سوله، استفاده از متریال‌های مقاوم و بهبود روند احداث سوله از جمله وظایفی است که شرکت سازنده بر عهده دارد. سازندگان زبده و ماهر غالباً با روند انجام کار آشنا هستند و تمامی اصول و شیوه نامه‌های استاندارد را رعایت می‌کنند. جهت احداث سوله می‌توانید با شرکت قارتال که تبحر زیادی هم در این زمینه دارند، در تماس باشید.

سازنده سوله ۱۰۰۰ متری

هزینه ساخت سوله ۱۰۰۰ متری

یکی از فاکتورهای مهم در خرید هر چیزی، قیمت است. ساخت سوله نیز از این قاعده کلی مستثنی نیست. قیمت سوله ۱۰۰۰ متری به عوامل مختلفی بستگی دارد. در واقع این قیمت با توجه به متریال، سبک سازه و نحوه احداث آن می‌تواند بالا رفته یا کاهش پیدا کند. باید ببینید که در سوله‌های ۱۰۰۰ متری چه متریالی مورد نیاز است و چه پوشش‌هایی در آن مورد استفاده قرار می‌گیرند. چنانچه قصد خرید یا فروش سوله ۱۰۰۰ متری را دارید، بهتر است با نمایندگی قارتال تماس حاصل کنید و نکات کلی در مورد قیمت را از آن‌ها جویا شوید.
امروزه با توجه به متراژ و مساحتی که یک سوله دارد، کاربری سوله، تاسیسات موجود در آن، ارتفاع سوله، قیمت پوشش دهنده‌ها و سازه‌های فلزی موجود در سوله، این که زمین سوله هموار است یا نه و همچنین نوسانات قیمت فلزات مورد نیاز برای ساخت سوله، قیمت نهایی سوله را مشخص می‌کنند. افزون بر این، نصب سوله نیز هزینه‌های اضافی دارد و جدا از روند ساخت سوله است. شما می‌توانید ارزان قیمت‌ترین و باکیفیت‌ترین سوله‌ها را از ما بخواهید‌.

پیشنهاد میگردد برای اطلاع از قیمت به روز به لینک زیر کلیک نمایید:

  هزینه ساخت سوله در سال 1402

 

هزینه ساخت سوله ۱۰۰۰ متری

فروش سوله ۱۰۰۰ متری

ممکن است شما هم جزو افرادی باشید که قصد فروش سوله ۱۰۰۰ متری را دارید. فراموش نکنید که این سوله‌ها به صورت متری به فروش می‌رسند. یعنی قیمت واحد آن‌ها به ازای هر متر مربع مشخص می‌شود. گاهی اوقات افراد می‌توانند سازه‌های فلزی خود را تخریب کرده و اجزای آن را به صورت جداگانه به فروش برسانند‌. در این شرایط سوله به عنوان سوله دست دوم به فروش می‌رسد.

سخن آخر

ما در این مطلب در مور سوله ۱۰۰۰ متری صحبت کردیم. سوله‌ها امروزه جایگزینی مناسب برای سازه‌های بتنی و آجری به شمار می‌آیند و می‌توانند برای هر کاربردی مناسب باشند. سوله‌های مذکور، دارای انواع مختلفی هستند. بدین ترتیب قیمت سوله ۱۰۰۰ متری با توجه به نوعی که دارد، متفاوت می‌شود. شما می‌توانید جهت خرید یا فروش سوله ۱۰۰۰ متری یا نمایندگی‌هایی که به ساخت و احداث سوله مشغول هستند، ارتباط بگیرید و سوله خود را به آن‌ها بفروشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *